Alışveriş Sözleşmesi

Özkaya Trading Co. Ltd. olarak http://www.ekey.com.tr sitemiz üzerinden dijital ürünlere ait key, serial, lisansların satışını gerçekleştirmekteyiz.

Kullanıcının bu ürünleri kullanarak bilgisayarında yapacağı tüm işlemler kendi sorumluluğunda olup bu işlemler neticesinde kullanıcının bilgisayarında olabilecek zararlardan dolayı şirketimiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kullanıcının ödeme onayından sonra ürün key, serial veya lisans bilgileri kullanıcının email adresine gönderilmektedir.  Kullanıcıya fiziki olarak CD gönderimi yapılmamaktadır.

Ekey.com.tr olarak kullanıcılarımızın şirketimiz aracılığıyla satın almış oldukları ürünlerle ilgili olarak lisans süreleri boyunca üretici firmayla olabilecek iletişimlerine aracılık etmekteyiz.  Şirketimiz aracılığı haricinde satın alınan lisanslar için şirketimizin destek vermesi mümkün olamayıp, kullanıcı direk olarak üretici firmanın destek hattıyla irtibat kurması gerekmektedir.

Kullanıcı alışveriş öncesi onaylamış olduğu bu sözleşmeye göre Özkaya Trading Co. Ltd.`nin yukarıda belirlemiş olduğu kuralları kabul ettiğini, üretici firma tarafından herhangi bir nedenle bloke / iptal edilen lisanslardan veya üretici firmaya ait olan programın / güncelleştirmelerin yüklenmesinden dolayı yaşanabilecek her türlü zarar veya mağduriyetlerden, üretici firma tarafından verilen hizmetin nitelik ve niceliği yanında hizmet sunumunda yapılacak olan olası değişikliklerden dolayı aracılık hizmeti vermekte olan şirketimizi veya sitemizi (ekey.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutmayacağını, satın almış olduğu ürünün dijital bir ürün olduğunu ve ürün bilgileri kendisine iletildikten sonra ürünü iade edemeyeceğini, farklı bir ürünle değişim yapılmasının mümkün olmadığını ve para iadesi talep edemeyeceğini, mevcut anlaşma gereği ödediği bedel karşılığı asıl hizmeti veren tarafın ve/veya asıl muhatabının üretici firma olduğunu önceden kabul ve beyan etmiş sayılır.